To Top Loading...

Plaatsmaken

Stichting Plaatsmaken
Klarendalseweg 82a
6822 GC Arnhem
026 3515697
W www.plaatsmaken.nl
E info@plaatsmaken.nl

Openingstijden Productiehuis Plaatsmaken:
maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Openingstijden Galerie Plaatsmaken:
maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

July Ligtenberg, Directeur
bereikbaar via july@plaatsmaken.nl
via telefoonnummer 026 3515697  of 06 43227712 van 9.00 – 17.00 uur

Inge Pollet, Artistiek leider
bereikbaar via inge@plaatsmaken.nl 
via telefoonnummer 026 3515697 op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 – 17.00 uur

René Hubbers, Secretariaat
bereikbaar via rene@plaatsmaken.nl 
via telefoonnummer 026 3515697 op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 8.00 – 13.00 uur

Mars F. Wellink, Zeefdrukwerkplaats
bereikbaar via mars@plaatsmaken.nl, via telefoonnummer 026 3515697 op maandag t/m donderdag van 9.00 – 17.00 uur

Maurice van Brummelen, Digitale werkplaats
bereikbaar via maurice@plaatsmaken.nl
via telefoonnummer 026 3515697 op maandag t/m donderdag van 9.00 – 17.00 uur

Charlotte Vreeman, Algemeen medewerker
bereikbaar via charlotte@plaatsmaken.nl
via telefoonnummer 026 3515697 op vrijdag van 9.00 - 17.00 uur

Berna Lohman, Algemeen medewerker
bereikbaar via berna.plaatsmaken@gmail.com via telefoonnummer 026 3515697 op maandag 9.00 – 17.00 uur

Colofon website
Teksten: Inge Pollet
Video: Maurice van Brummelen
Font: Melville door Bernd Volmer
Website ontwerp en bouw: Media Mogul
Fotografie: Ton Toemen, Herman van Ommen